Serdecznie zapraszamy rodziców na dni otwarte ,w trakcie których będą mieli okazję zapoznać się z etosem szkoły, filozofią naszej edukacji oraz programem nauczania.

Rodzice mogą również umawiać się na indywidualne spotkanie z pracownikiem działu rekrutacji, w trakcie którego będą mieli możliwość zwiedzenia szkoły.

W pierwszym etapie rekrutacji, prosimy kandydatów ubiegających się o miejsce w naszej szkole o wypełnienie formularza zgłoszeniowego i wybranie dni rekrutacyjnych, w którym chcą uczestniczyć. Aplikanci przebywający obecnie poza Polską mogą rekrutować w trybie online. 

W tygodniu poprzedzającym weekend rekrutacyjny, kandydaci otrzymają indywidualny harmonogram oraz wszystkie niezbędne informacje, z którymi powinni się zapoznać przed spotkaniem.

Kandydaci zostaną poinformowani o tym, czy zostali przyjęci do Akademeia High School w ciągu 14 dni od zakończenia weekendu rekrutacyjnego.

Jeśli mają Państwo jakiekolwiek pytania dotyczące procesu rekrutacji lub chcieliby umówić się na indywidualne spotkanie, prosimy o kontakt z naszym działem rekrutacji za pośrednictwem formularza

Z  przyjemnością odpowiemy na wszystkie Państwa pytania.


Uczniowie mogą ubiegać się o przyjęcie do Akademeia High School do następujących klas:

Year 9 - jednoroczny program przygotowawczy, przed rozpoczęciem czteroletniego programu iGCSE  i A Level.

Year 10 - rok rozpoczynający dwuletni program iGCSE. Łączy w sobie elementy naszego programu autorskiego (Akademeia Assessed Courses) z programem iGCSE.

Bogata oferta przedmiotowa, którą oferujemy naszym uczniom ma na celu przygotowanie ich do wyboru przedmiotów maturalnych na roku dwunastym.

Year 12 – uczniowie wybierają swoją indywidualną ścieżkę do dwuletniego programu nauczania matury brytyjskiej A Level. Program ten pozwala na odkrywanie i rozwijanie mocnych stron, zainteresowań akademickich i pasji.

Szkoła może wyjątkowo przyjąć kandydatów na Year 11, jeśli wykażą szczególne osiągnięcia w nauce.


Kandydaci


Najczęściej zadawane pytania