Od wszystkich kandydatów oczekujemy dobrej znajomości języka angielskiego, która zostanie oceniona podczas procesu rekrutacji.  

Zdajemy sobie sprawę, że kandydaci przeprowadzający się do Polski mogą wywodzić się z innych niż brytyjski systemów edukacji i w związku z tym, dbamy o to, aby zgłoszenia do szkoły były rozpatrywane pod kątem mocnych stron kandydata oraz jego umiejętności. 

Wszyscy kandydaci, których rodziny nie mieszkają w Polsce, otrzymają również propozycję zakwaterowania w naszym internacie. Ilość miejsc zależna jest od ich dostępności w danym roku.

Boarding

Od kandydatów mieszkających poza Polską, nie wymagamy osobistego przyjazdu na weekend rekrutacyjny.  W przypadku ubiegania się o przyjęcie do Fifth Form (Year 9 i Year 10), na przebieg rekrutacji składają się indywidualne spotkania z nauczycielami danego przedmiotu, a także testy kompetencji z języka angielskiego i matematyki. W przypadku osób ubiegających się o przyjęcie do  Year 12, od kandydatów oczekujemy jedynie uczestnictwa w indywidualnych spotkaniach i testach z języka angielskiego. Wszystkie spotkania mogą być zorganizowane online.

Aby uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt z naszym zespołem ds. rekrutacji pod adresem: [email protected]

Z przyjemnością poznamy Państwa bliżej i umówimy się na indywidualne spotkanie online.